Tecnología

Que suene tu voz

Resonance vs. loud singing – it’s about ring rather than loud singing.

Igor – Sojiro Sakura – Chihaya Mifune – Munehisa Iwai – Tae Takemi – Sadayo Kawakami – Ichiko Ohya – Shinya Oda – Hifumi Togo – Yuuki Mishima – Toranosuke Yoshida – Caroline & Justine – Sae Niijima – Takuto Maruki
Principal Kobayakawa – SIU Director – Shiho Suzui – Natsuhiko Nakanohara – Mika – Lala Escargot – Angel and Julian – Medjed – Wakaba Isshiki – Sugimura – President Tanaka – Kazuya Makigami – Naoya Makigami – Shadow Mishima – Shinichi Yoshizawa – Rumi – Shibusawa – Jose – Kasumi Yoshizawa – Coach Hiraguchi
Yongen-Jaya (Café Leblanc) – Shibuya – Aoyama-Itchome (Shujin Academy) – Shinjuku – Akihabara – Kichijoji – Ogikubo – Inokashira Park – Tsukishima – Akasaka Mitsuke – Suidobashi – Odaiba Seaside Park – Ichigaya – Ikebukuro – Ginza – Harajuku – Meiji Shrine – Jinbocho – Miura Beach – Maihama (Tokyo Destinyland) – Kanda – Roppongi – Ueno – Asakusa – Chinatown – Nagatacho – Shinagawa – Nakano – Kosei High School.
Kamoshida’s palace – Madarame’s palace – Kaneshiro’s palace – Futaba’s palace – Okumura’s palace – Niijima’s palace – Shido’s palace – Mementos (Path of Qimranut – Path of Aiyatsbus – Path of Chemdah – Path of Kaitul – Path of Akzeriyyuth – Path of Adyeshach – Path of Sheriruth – Depths of Mementos – Qliphoth World – Path of Da’at) – Maruki’s palace.

Kliimamuutused – laske oma hääl kõlada nii valjult kui võimalik

Tõstke iga hääl ja laulge Paljud inimesed on üllatunud, kui kuulevad, et «Tõstke iga hääl ja laulge» on algselt kirjutatud luuletusena. Selle autoriks oli James Weldon Johnson, ja seda esitasid esmakordselt 500 koolilast president Lincolni sünnipäeva tähistamiseks 12. veebruaril 1900 Jacksonville’is, Florida osariigis. Luuletuse viis John Johnsoni vend John Rosamond Johnson muusikasse ja peagi võttis selle vastu värviliste inimeste edendamise riiklik ühendus (NAACP) oma ametlikuks lauluks. Tänapäeval on «Lift Every Voice and Sing» üks afroameerika kodanikuõiguste liikumise kõige hinnatumad laulud ja seda nimetatakse sageli mustanahaliste hümniks.  Lugege allpool «Lift Every Voice and Sing» laulusõnu.

One direction – little things (lyric video)

Autor: Ian Rusten, ajalooõpetajaSelfide ja 140 tähemärgi sotsiaalmeediapostituste ajastul, kas veenva kõnepruugi kunst on surnud? Kas hashtag võib võita 2016. aasta valimised? Kas me tahame enamat kui kõnekäänd? Muidugi, me võime avaldada oma arvamust: «Mulle meeldib (konkreetne kandidaat)», kuid kas me mäletame, kuidas oma väidet põhjendada ja kuidas seda väidet asjakohaste tõenditega toetada?
Veenmine on kellegi veenmine, et ta teeks midagi või usuks millessegi. Ajalooliselt muretsesid sellised kõnemehed nagu Sokrates, Winston Churchill, Frederick Douglass, John F. Kennedy ja dr Martin Luther King jr. mitte ainult selle pärast, et luua üheainsa lausega kõne, mida MSNBC-s ikka ja jälle korrata, vaid nad kirjutasid kõnesid, esseesid ja artikleid, millel oli sõnum ja eesmärk veenda teisi oma sõnumit toetama. Ka pilte on võimsalt manipuleeritud või kasutatud avalikkuse veenmiseks. Mõelge piltidele kirstudes koju naasvatest sõduritest ja Agent Orange’i poolt hävitatud lastest, mis mõjusid sügavalt paljudele ameeriklastele, kes istusid kodus oma uut televiisorit vaadates ja päevalehe lugedes.

[lyrics] persona 5 op – ärka üles tõuse üles tule välja!

Los Angeles, USA / Giebelstadt, Saksamaa, 10. juuni 2021One Hand Clapping on tervislik mäng, mis õpetab sind oma hääle kontrollimist, päästes samal ajal fantastilist universumit igavese vaikuse eest. Ainulaadne mäng, mis aitab sul end laulmise ajal mugavamalt ja enesekindlamalt tunda. See võtab sind käest kinni, et saaksid arendada tugevamat sidet oma häälega. «One Hand Clapping», olles kosutav ja kõigile kättesaadav, seab eesmärgiks, et sa usuksid oma muusikalistesse oskustesse. Suhelda värvilise maailmaga ja lahenda mõistatusi meloodia, rütmi ja harmoonia abil. Kuidas sa seda teed, on täiesti sinu enda otsustada: ükskõik, kas sa eelistad laulda, vilistada, jämmida või isegi kasutada hullu pilli, One Hand Clapping saab olema sinu ainulaadne muusikaline teekond!
Keskendutakse mängude loomisele ja avaldamisele praeguse põlvkonna konsoolidele, nagu PlayStation®4, Xbox One’i seadmeperekonnale, sealhulgas Xbox One X või Nintendo Switch™, ning mängudele Steami ja paljude teiste PC-mängude levituskanalite jaoks. HandyGames™ toodab mänge uutele innovatiivsetele mänguplatvormidele, näiteks VR (virtuaalreaalsus) Oculus Rift, HTC Vive ja Samsung Gear VR, kuid pakub ka igasuguse žanri mänge Android nutitelefonidele ja tahvelarvutitele, Apple iPhone’idele, iPadidele ja paljudele teistele mobiil- ja nutiseadmetele.

Más populares

To Top